Apartmánový dom

Zaria


V apartmánovom dome ZARIA sa nachádza 5 samostatných apartmánov COMFORT.
Zobraziť viac
Apartmánový dom

Vera


V apartmánovom dome VERA sa nachádza 9 samostatných apartmánov COMFORT.
Zobraziť viac
Apartmán

Magdaléna


Apartmán MAGDALÉNA je súčasťou hotela BEŠEŇOVÁ***, v areály vodného parku Bešeňová.
Zobraziť viac

Termálne prameneTermálne pramene

Liečivé pramene pôsobia blahodárne zvlášť na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, urologické problémy a majú veľmi priaznivé kozmetické účinky. Pozitívne účinky na psychiku sa prejavia takmer okamžite, vďaka prvkom litia, ktorý liečivá voda obsahuje. 

Voný park Bešeňová ( 300 m od Apartmany Zaria )

BešeňováTermálne kúpalisko s celoročnou prevádzkou. 8 vonkajších bazénov s geotermálnou vodou s teplotou 60,5 stupňov. Naviac novo dokončených 5 bazénov s čírou ohrievanou vodou s tepolotou od 24 do 37 stupňov celzia, ktoré sú v prevádzke celú letnú sezónu.

 

 

 

Aquapark Tatralandia ( 17 Km od Apartmany Zaria )

TatralandiaAquapark so všetkým, čo k nemu patrí: bazény, tobogány, atrakcie pre deti s celoročnou prevádzkou. Wellnes, masáže, sauny a animácie pre celú rodinu.

 

 

 

Kúpele Lúčky ( 7 Km od Apartmany Zaria )

LúčkyMajú dlhodobú tradíciu v liečbe gynekologických ochoreniach a od roku 2005 sa tu lieči aj pohybové ústrojenstvo. Pokiaľ nie ste ich hosťami, môžete využiť voľne predajné procedúry – bazény, masáže, solux, horské slnko, masáž lávovými kameňmi atď.

 

 

 

Liptovský Ján ( 26 Km od Apartmany Zaria )

Liptovský JánNajstaršie kúpele na Liptove (liečivé pramene su využívané od 14 storočia). Pramene liečia poruchy látkovej výmeny, reumatické, žalúdočné, ženské a črevné ochorenia, alergie a stavy po nervových obrnách. Liečivá voda sa používa aj vnútorne – podporuje trávenie. 

 

 

 

 

Napíšte odkiaľ sa chcete k nám dostať.